Kilka słów

O nas

WoodenCraft Design to manufaktura drewnianych mebli i materiałów dekoracyjnych, bazująca na tworzeniu unikatów z troską o zachowanie naturalnego kształtu drewna. Na zamówienie korzystamy również z techniki uzupełnienia ubytków w drewnie żywicą z opcją barwienia. Każdy nasz produkt cechuje się swoją wyjątkowością ze względu na unikatowy i niepowtarzalny kształt drewna. W ofercie znajdują się oryginalne produkty, a dzięki ręcznemu wykonaniu i wykończeniu, jedyne w swoim rodzaju, które zaspokoją najbardziej wymagającego klienta. WoodenCraft Design charakteryzują wysokiej jakości usługi świadczone przez profesjonalistów posiadających wieloletnie i sprawdzone doświadczenie w branży oraz innowacyjne podejście do obsługi klienta.

WoodenCraft Design

Najwyższa jakość

Do wykonania wszystkich projektów używamy starannie wyselekcjonowanego drewna, wysokiej jakości żywicy epoksydowej oraz barwników.
WoodenCraft Design

Trwałość

Przy indywidualnych zamówieniach w naszej ofercie można dokonać wyboru gatunku drewna, koloru żywicy, rodzaju nóg do mebli oraz metody wykończenia – olejo-woskowanie lub lakierowanie.